Klimatyzacja

Oferujemy swoje usługi w zakresie dostaw urządzeń , doboru, montażu a także profesjonalnego serwisu klimatyzatorów typu split, systemów multi-split, pomp ciepła powietrze-powietrze, agregatów skraplających do central wentylacyjnych.

Proponujemy Państwu klimatyzatory ścienne, kasetonowe, podsufitowe, typu konsola, kanałowe, klimakonwektory.

Dostawa i montaż dla klienta indywidualnego ? 8% VAT

Jak wygląda montaż?

W pomieszczeniu gdzie chcemy zamontować wybieramy najbardziej dogodne dla użytkownika miejsce montażu jednostki wewnętrznej.

Należy tak zamontować aby strumień powietrza nie był skierowany w na miejsca gdzie spędzamy najwięcej czasu w pokoju (sofy, kanapy, biurka, itp) aczkolwiek większość oferowanych klimatyzatorów posiada możliwość płynnej regulacji kierunku nawiewu góra-dół, lewo-prawo.

Na zewnątrz budynku w zależności od warunków mocuje się do ściany specjalny wspornik na którym będzie stała jednostka zewnętrzna klimatyzatora, jednostka zewnętrzna może być też postawiona na balkonie, dachu.

Jednostka zewnętrzna i wewnętrzna łączona jest rurkami miedzianymi, aby to zrobić w ścianie zewnętrznej wiercony jest otwór o średnicy ok.7 cm który na koniec montażu jest oczywiście uszczelniany z obydwu stron.

Z tak zmontowanego układu klimatyzacji następnie odsysane jest powietrze pompą próżniową, sprawdzana jest szczelność połączeń i już można uruchomić klimatyzator.

Cała operacja trwa od 6 do 10 godzin, w zależności od stopnia komplikacji i odległości pomiędzy obydwiema częściami klimatyzatora.

Produkty: